Autoryzowany punkt sprzedaży BRUK-BET

Mała architektura

Mała architektura to doskonały sposób na zagospodarowanie przestrzeni w nowoczesnym ogrodzie, parku lub na terenach zielonych wokół firm i instytucji. Estetycznie wykonane obiekty mogą pełnić funkcję dekoracyjną i użytkową. Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu niewielkich elementów architektonicznych, które całkowicie odmienią wygląd Twojego ogrodu. Stworzymy dla Ciebie unikalne rozwiązania i pokażemy jak optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Stosowane przez nas materiały cechuje wysoka jakość i ponadprzeciętna trwałość. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami w branży i zawsze dbamy o to, aby proponowane realizacje spełniały oczekiwania naszych klientów.


Mała architektura ogrodowa


Obiekty małej architektury sprawiają, że ogród staje się miejscem pięknym i wyjątkowym. Ozdobne murki oporowe i skarpy wypełnione zielenią pozwalają efektownie podkreślić kształt ogrodu. Dzięki nim można wydzielić ścieżki i alejki lub udekorować schody. Wielkie donice, rzeźby, kaskady wodne i fontanny będą się doskonale prezentowały na tarasie lub w strefie wypoczynkowej. Projektując małą architekturę ogrodową, dokładamy wszelkich starań, aby była ona idealnie dopasowana do preferowanego przez naszych klientów stylu. Całość musi się doskonale komponować z elewacją budynku, okoliczną zabudową i wybraną przez klienta roślinnością. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu możemy dla Ciebie przygotować dowolny obiekt o niewielkich rozmiarach, który nie będzie wymagał pozwolenia na budowę.


Mała architektura miejska


Mała architektura miejska zachwyca prostotą formy i uniwersalnym zastosowaniem. W ten sposób można ozdobić tereny zielone wokół ważnych budynków, parków i miejskich skwerów. Do tego celu najczęściej używa się wielkich donic, murków ozdobnych i nowoczesnych ławek, które muszą być idealnie wkomponowane w krajobraz. Elementami małej architektury w mieście mogą być także różnego rodzaju obiekty służące do rekreacji i utrzymania porządku. Aranżacja miejskiej przestrzeni powinna uwzględniać unikalny charakter miejsca i musi też dobrze wykorzystywać jego potencjał. Proponowane przez nas rozwiązania są przyjazne dla użytkowników i pozwalają doskonale wyeksponować walory architektoniczne danego budynku. Przygotujemy dla Ciebie projekt, który uwzględni najnowsze trendy w architekturze ogrodowej, a jego poszczególne elementy będą łatwe w codziennej pielęgnacji.


Mała architektura - dlaczego warto?


Mała architektura ogrodowa i miejska jest obecnie powszechnie wykorzystywana do ozdabiania terenów zielonych. Drobne obiekty nadają przestrzeni pożądany kształt i sprawiają, że staje się bardziej przytulna i przyjazna. Jednocześnie takie aranżacje są niezwykle modne i skutecznie przyciągają wzrok przechodniów. Projektując małą architekturę, nie zapominamy również o jej funkcji użytkowej. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta i chcesz poznać więcej szczegółów, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Pomożemy Ci stworzyć wymarzony ogród i zadbamy o to, aby znalazły się w nim Twoje ulubione rośliny.


Obsługujemy klientów z miast: Warszawa, Nowy Dwór Mazowiecki, Legionowo, Mińsk Mazowiecki, Otwock, Piaseczno, Grodzisk Mazowiecki, Garwolin, Warka, Rawa Mazowiecka, Skierniewice, Łowicz, Sochaczew, pruszków, piastów, brwinów, nadarzyn, wólka kosowska, tarczyn, zalesie górne, ustanów, Baniocha, Konstancin Jeziorna, Raszyn i Janki. Oraz okolicznych miejscowości.