Autoryzowany punkt sprzedaży BRUK-BET

Betonowe płyty tarasowe

Chcesz posiadać nowoczesny taras? Zależy Ci nie tylko na walorach estetycznych, ale także na odpowiedniej solidności i funkcjonalności? Serdecznie zapraszamy do naszych autoryzowanych punktów sprzedaży oraz sklepu internetowego. W ofercie posiadamy m.in. bardzo dobrej jakości płyty tarasowe.


Gwarantujemy profesjonalne usługi


Dlaczego warto nam zaufać? Posiadamy w tej branży wieloletnie doświadczenie. Dzięki temu jesteśmy w stanie rozróżnić wysokiej klasy płyty tarasowe betonowe od takich produktów, którym do tego poziomu sporo brakuje. Nie spoczywamy na laurach, tylko regularnie się rozwijamy. Nasza oferta obejmuje wyłącznie wysokiej jakości płyty brukowe. Od bardzo pieczołowicie wybranych producentów polskich i zagranicznych (włoskich). Mamy świadomość, że odpowiednia selekcja na tej płaszczyźnie ma bardzo duże znaczenie. Dzięki temu asortyment jest na najwyższym poziomie, a nasi Klienci (indywidualni, biznesowi i instytucjonalni) są bardzo zadowoleni z kooperacji. Ty także możesz dołączyć do tego grona!


Dlaczego warto zdecydować się na płyty tarasowe?


Coraz więcej osób posiada tarasy. Jesteś w tej grupie? Chcesz odpowiednio zaaranżować to miejsce, by móc nie tylko miło spędzać wolny czas w pojedynkę, ale także np. swobodnie przyjmować gości? W takim razie mała wskazówka. Warto zdecydować się na płyty tarasowe betonowe. Dlaczego? Są one bardzo dokładnie wykonywane z dobrej jakości komponentów. Beton gwarantuje dużą żywotność i wytrzymałość. Jest to zatem rozwiązanie na lata. Każda sprzedawana przez nas płyta tarasowa może być także odpowiednio dopasowana do konkretnego pomysłu aranżacyjnego. Zapewniamy spory wybór wzorów, czy faktur - jesteśmy zatem przekonani, że znajdziesz takie produkty, które trafią w punkt, jeśli chodzi o Twoje oczekiwania pod kątem estetycznym. Warto wspomnieć, że niektóre opcje świetnie imitują np. naturalne materiały, dzięki czemu wyglądają jak klasyczne drewno. Inne płyty tarasowe odtwarzają fakturę parkietu, czy skał. W naszej ofercie znajdują się także akcesoria o różnym wykończeniu. Możesz zatem zdecydować się np. na barwne kruszywo, czy drobny piasek itd. Paleta dostępnych możliwości na pewno przypadnie Ci do gustu.


Płyty tarasowe betonowe poradzą sobie nawet z mało korzystnymi warunkami pogodowymi


Często jest tak, że produkty w dniu zakupu prezentuje się świetnie, ale potem (już w czasie codziennej eksploatacji) szybko tracą swój blask. Dlatego właśnie oferujemy wyłącznie wysokiej jakości płyty brukowe, które są bardzo odporne i wytrzymałe. Na skutek tego nawet mało sprzyjająca aura nie będzie stanowiła zagrożenia dla walorów estetycznych i funkcjonalnych. Oferowane płyty tarasowe betonowe są dodatkowo mrozoodporne. To ważne, ponieważ zimową porą w Polsce temperatury czasami potrafią mocno spaść poniżej 0°C. Jeśli tak się stanie, to nie trzeba będzie martwić się stanem płyt, czy całego tarasu. Porządne akcesoria z tej kategorii są także antypoślizgowe. Ma to natomiast znaczenie przede wszystkim pod kątem bezpieczeństwa. Naszego, czy zaproszonych gości.


Obsługujemy klientów z miast: Warszawa, Nowy Dwór Mazowiecki, Legionowo, Mińsk Mazowiecki, Otwock, Piaseczno, Grodzisk Mazowiecki, Garwolin, Warka, Rawa Mazowiecka, Skierniewice, Łowicz, Sochaczew, pruszków, piastów, brwinów, nadarzyn, wólka kosowska, tarczyn, zalesie górne, ustanów, Baniocha, Konstancin Jeziorna, Raszyn i Janki. Oraz okolicznych miejscowości.

Dowieziemy wybrany towar we wskazane miejsce.