Autoryzowany punkt sprzedaży BRUK-BET

Kostka brukowa

Kostka brukowa to jeden z najchętniej wybieranych budulców do wykończenia podjazdów, chodników i parkingów, a także ścieżek w ogrodzie czy tarasów. Nadaje się do zastosowania zarówno na prywatnych posesjach, jak i terenach firm oraz w przestrzeni publicznej. Dzięki zróżnicowanym kształtom, kostki brukowe można wykorzystać do układania powierzchni płaskich, schodów i murków czy obrzeży ogrodowych. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama modeli bruku od renomowanych producentów, dzięki którym możliwe będzie estetyczne i trwałe zaaranżowanie przestrzeni wokół każdego budynku.


Dlaczego warto postawić na kostkę brukową?


Kostka brukowa to materiał charakteryzujący się doskonałą trwałością i wygodą codziennej eksploatacji. Wykazuje wysoką odporność na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych oraz uszkodzenia mechaniczne. Jest mrozoodporna i nienasiąkliwa, dzięki czemu woda z opadów czy roztopów nie wnika w nią i nie powoduje niszczenia struktury. Nawierzchnia z kostki brukowej jest niewrażliwa na obciążenie i ścieranie, a także działanie środków chemicznych i soli. W konsekwencji przez wiele lat zachowuje swój estetyczny wygląd i funkcjonalność. Problemu nie sprawia układanie kostki brukowej – jest ona bowiem szybka i prosta w montażu oraz demontażu, umożliwiając wygodne dokonanie niezbędnych napraw czy przeróbek. Istotną zaletą jest także niekłopotliwa konserwacja i pielęgnacja takiej powierzchni. Wystarczy od czasu do czasu wyczyścić ją i zaimpregnować, aby zachować jej właściwości na wiele kolejnych lat.


Jak dobrać kostkę brukową?


Prawidłowy dobór parametrów nawierzchni podjazdów czy ścieżek ma niebagatelne znaczenie dla wygody jej późniejszej eksploatacji. Nasza hurtownia kostki brukowej służy radą i pomocą w trakcie dokonywania wyboru i zakupu materiałów do wykończenia terenu wokół budynku. Bierzemy pod uwagę między innymi docelowe przeznaczenie i planowany nacisk, które to czynniki pozwalają nam zaproponować optymalną grubość kostki brukowej. Na ścieżkach i schodach wystarczające będą wersje o grubości 4 cm, natomiast na podjazdach czy parkingach – od 6 do 8 cm. W sprzedaży posiadamy większe i mniejsze modele kostek, które można łatwo dopasować do osobistych preferencji czy charakterystyki budynku. Kwadraty, prostokąty, romby, a nawet bardziej nieregularne formy z pewnością przypadną do gustu każdemu inwestorowi, pozwalając na stworzenie trwałej, praktycznej i atrakcyjnej wizualnie nawierzchni.


Gdzie kupić kostkę brukową?


Aby wybrać najlepszy typ nawierzchni na przydomowy lub firmowy teren, warto osobiście wybrać się na skład kostki brukowej oraz zapoznać z dostępnymi tam rozwiązaniami. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama zróżnicowanych modeli bruku, cechujących się odmiennymi wymiarami, kształtem czy kolorystyką. Kupując kostkę w sprawdzonego dystrybutora, zyskają Państwo pewność najwyższej jakości materiałów, pochodzących od czołowych producentów zajmujących się tworzeniem rozwiązań do aranżacji przestrzennych. Zapraszamy do kontaktu lub odwiedzin w naszej hurtowni kostki brukowej.


Obsługujemy klientów z miast: Warszawa, Nowy Dwór Mazowiecki, Legionowo, Mińsk Mazowiecki, Otwock, Piaseczno, Grodzisk Mazowiecki, Garwolin, Warka, Rawa Mazowiecka, Skierniewice, Łowicz, Sochaczew, pruszków, piastów, brwinów, nadarzyn, wólka kosowska, tarczyn, zalesie górne, ustanów, Baniocha, Konstancin Jeziorna, Raszyn i Janki. Oraz okolicznych miejscowości.

Dowieziemy wybrany towar we wskazane miejsce.